Tüm Kurabiye Fiyatlarımız Sadece 2.5 tl

Kurabiye Keyfinin başlattığı herşey dahil kurabiye adet fiyatı 2 tl kampanyasının süresi dolmak üzere…Kampanya süremiz 5 kasım 2010 da bitiyor.

Kasım ayından sonrası için sipariş vermek isteyen müşterilerimizin acele etmesi rica olunur.

Minik Hediyeler:)

ey

Minik Eymen’ hediye olarak hazırladığım içerisinde Eymen yazılı şeker kurabiyeler bulunan minik kavanozlar. Yine üzerinde Eymen’e özel tasarladığım etiketle birlikte  Eymen için yola çıktı :)

Not :D İŞ VEYA BEBEK DOĞUM GÜNÜ SİPARİŞİ VEREN HERKESE HEDİYE OLARAK GÖNDERİLMEKTEDİR.

Devamını okuyun »

Anneler Günü Kurabiyeleri

En değerli varlığınız annelerinize ona özel hediyelerden vermeye ne dersiniz? Anneleriniz için hazırlayacağımız bir demet kurabiye ile ona olan sevginizi gösterebilirsiniz.

Anneler günü için sipariş alımları başlamıştır. Ayrıca  kurabiye keyfiyle ilk anneler günü kutlaması  olması sebebiyle kurabiye siparişi veren herkese adedine göre güllerle süslenmiş cupcake hediyelerimiz vardır.

d

 Önder Bey’in kızı Derin için hazrlattığı Diş buğdayı kurabiyeleri. Derin için özel hazırlanmış etiketle paketlenip Ankara’ya kargolandı. Haftaya çok yoğun başladım. Daha beni bekleyen 100 adet nişan kurabiyelerim var :)

Devamını okuyun »

Doğumumu yaptım kızımı kucağıma aldım. Prensesim artık benimle tam 21 gün oldu. Artık kurabiye süslemelerine geri dönme zamanı geldi.

Kısa süreliğine ara verdiğim işime geri dönüyorum. Çok mutluyum :)

 Ben de bir öğretmen olarak 7 belki daha küçük yaşta başlayıp vaktimizin çoğunu onlarla birlikte geçirdiğimiz yeri geldiğinde annemizin yeri geldiğinde babamızın  yerine koyduğumuz değerli öğretmenlerimizin öğretmenler gününü tüm içtenlikle kutlar sağlıklı, başarılı nice yıllar geçirmelerini temenni ederim.

Ne zamandır sitemi güncelleyememiştim…Aslında tam kurabiye süslemeye başlayıp site kurunca rahatsızlandım ama tatlı bir rahatsızlık tabi…Haliyle işime bir müddet ara vermek zorunda kaldım. Sonunda tekrar kurabiyelerimle ve sizlerle beraberim…Ve dönmekten inanılmaz mutlu oldum. Şimdiki hedefim sitemi farklı çeşit kurabiyelerle donatıp siz takipçilerimin göz zevkine hitap edebilmek ve ihtiyaçlarınızı en güzel şekilde karşılayabilmek…

Aşk Kurabiyeleri

 Aşk; en yalın biçimde anlatılan tek kavramdır o, adı kendisidir zaten. Onu anlatmak için sonu gelmez cümleler kurmanıza gerek yoktur, “Âşık oldum” dediğiniz an akan sular durur, küçücük çocuk bile sizi rahatlıkla anlayabilir, çünkü aşkın dili tektir. Dili tektir ama herkesçe farklı ifade edilir aşk. Aşıkların birbirlerine aşkını anlatmanın tatlı bir yoluda aşk kurabiyeleridir. Kırmızı güllerle beyaz tertemiz bir kalbi süsleyen şeker kurabiyelerle aşkınızı anlatabilirsiniz. Düğün, nişan, kına gibi organizasyonlarda aşkınızı tatlandırabileceğiniz  ve misafirlerinize hediye edebileceğiniz  ya da sevgililer gününde, evlilik yıldönümünüzde  eşinize, sevgilinize hediye edebileceğiniz aşkın farklı sunumunu sizlere sunmaktan mutluluk duyuyorum. Yaparken de çok zevk alarak, büyük bir  heyacanla  yaptığım aşk kurabiyelerimi beğeniceğinizi umuyorum.Etiket Bulutu